Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.02.2012 17:57:32

Střelnice LUDVIKOVICE  STŘELNICE   LUDVIKOVICE  

Stránky jsou přesunuty na adresu

www.strelniceludvikovice.cz

 

 

Jsme soukromá sportovní a veřejná střelnice, s možností střelby do 300 metrů.

V současné době je již možné střílet na dvou, na sobě nezávislých střelnicích.

(pistole do 30 metrů a pušky do 300 metrů)

 

Provozní hodiny:

pondělí - neděle 9.00 - 19.00 hod. (Velkorážní zbraně pokud možno pouze do 18.00 hod!) V zimním období je provoz zkrácen vzhledem ke světelným podmínkám.

Do odvolání je nastřelování zbraní za přítomnosti Luboše možné každý všední den od 16.00 - 18.00 hodin (po předchozí objednávce). O víkendu pouze po předchozí domluvě!!

Na veškeré střelby je NUTNÉ se VŽDY předem objednat (viz objednávka na střelbu!!) V případě, že nebudete předem domluveni, nemusí vám být střelba umožněna. Děkujeme

 

                              tel: 604 567 641     či 603 963 510                                                         

 

Střelnice leží na malebném místě obklopena lesem a skalami. Zastřílet si zde po předchozí domluvě můžete téměř ze všeho, od vzduchovky po kulovnici či odstřelovačskou pušku. Jedná totiž se o bývalý výcvikový objekt Lidových Milicí. Jsou vítáni jednotlivci i skupiny.

 

Přejímání obsahu těchto stránek a fotografií lze jen po souhlasu autora!! Veškeré informace zde uvedené jsou pouze informativní a nelze je použít k jiným účelům! Obsah těchto webových stránek je chráněn z hlediska autorského práva. Uvedené informace jsou určeny pro osobní potřebu. Jakékoli další využívání, zejména ukládání do databází, rozmnožování, jakákoli forma obchodního zneužití a postoupení třetím osobám, ať už jde o části textů nebo přepracovanou podobu, je bez souhlasu autora  přísně zakázané.

TOPlist